Log in

Фастфуд за тиждень послаблення карантину подорожчав

  • Автор 
  • Опубліковано в Финанси

КИЇВ. 30 травня. УНН. Вартість доставки з ресторанів за тиждень з 22 по 28 травня в Україні майже не змінилися, тоді як ціни на страви закладів швидкого харчування дещо зросли. Про

це йдеться у економічному огляді тижня від НБУ, передає УНН.

"Вартість доставки із закладів громадського харчування практично не змінилася. Натомість підвищилися ціни на страви із закладів швидкого харчування, що пояснюється відновленням попиту на цей вид послуг, зростанням виробничих витрат та компенсацією збитків, завданих карантином", - йдеться в огляді.

При цьому вказано, що протягом тижня ціни на продукти харчування у середньому не змінилися. "Зокрема, подорожчання виробів з борошна та фруктів було компенсоване зниженням цін на свинину, овочі та шоколад", - додали в НБУ.

Протягом тижня знижувалися ціни на ліки та окремі медичні товари. "Ціни на ліки далі помірно знижувалися під впливом ринкових факторів, зокрема стабільної ситуації на валютному ринку. Роздрібні ціни на медичні маски практично не змінилися за тиждень", - повідомили у Нацбанку.

Також вказано, що ціни на бензин та дизельне паливо практично не змінилися. Винятком був автомобільний газ, ціни на який зростають під впливом збільшення попиту та скорочення запасів. Також переміщення українців автомобілями надалі швидко збільшувалося після послаблення карантинних обмежень.

Додамо, з 22 травня в Україні перейшли до другого етапу послаблення карантину. Загалом карантинні заходи зараз продовжені до 22 червня, введені вони були з 12 березня на тлі розповсюдження коронавірусу.

-1°C

Київ

Cloudy

  • 21 Nov 2018 0°C -3°C
  • 22 Nov 2018 -3°C -6°C
Banner 468 x 60 px