Log in

Нову угоду NAFTA можуть ратифікувати до кінця липня

  • Автор 
  • Опубліковано в Финанси

КИЇВ. 19 травня. УНН. Новий торговий договір NAFTA між Канадою, Мексикою та США може бути ратифікований до кінця липня 2019 року. Про це в суботу повідомив телеканал CTV з посиланням на

канадського посла в Вашингтоні Девіда МакНотона, передає УНН.

За даними видання, Сполучені Штати ратифікують угоду до кінця липня, а Канада це зробить "в самий найближчий час". Інших подробиць дипломат телеканалу не повідомив.

Нагадаємо, у п'ятницю Оттава і Вашингтон досягли домовленості про скасування американських мит на поставки сталі та алюмінію з Канади і відповідних канадських тарифів на деякі американські товари. Після цього прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що його країна може ратифікувати новий договір NAFTA "в найближчі тижні".

У вересні 2018 року Канада, США і Мексика досягли угоди про новому торговому договорі, який називається Угода Сполучених Штатів, Мексики і Канади (the United States - Mexico - Canada Agreement (USMCA). Документ після ратифікації повинен буде замінити Угоду про північноамериканську зону вільної торгівлі (NAFTA). Раніше Оттава заявила, що ратифікації документа можуть перешкодити американські тарифи на канадські метали.

У березні 2018 року США почали вводити мита на імпорт сталі та алюмінію, надавши ряду країн, в тому числі і Канаді, відстрочку. З 1 червня обмежувальні заходи вступили в дію у відношенні Канади, Мексики і Євросоюзу. Адміністрація Дональда Трампа тоді обгрунтувала рішення про введення мит на канадські метали необхідністю забезпечення національної безпеки. У відповідь Оттава ввела додаткові мита на американські товари і назвала такі дії Вашингтона незаконними.

-1°C

Київ

Cloudy

  • 21 Nov 2018 0°C -3°C
  • 22 Nov 2018 -3°C -6°C
Banner 468 x 60 px