Log in
updated 9:47 PM EET, Feb 20, 2020

Маркарова повідомила, які зміни внесуть до проекту Держбюджету-2020

  • Автор 
  • Опубліковано в Финанси

КИЇВ. 19 вересня. УНН. В ході обговорення проекту Державного бюджету на 2020 рік в нього вноситимуться зміни, запропоновані народними депутатами, а також Міністерством розвитку економіки після перегляду макропрогнозів. Про це повідомила

міністр фінансів Оксана Маркарова журналістам після засідання Комітету з питань бюджету, передає кореспондент УНН.

“Є дві категорії змін, які будуть у цьому бюджеті. Перше — це пропозиції народних депутатів, які ляжуть в основу бюджетних висновків, і коли ці бюджетні висновки будуть проголосовані, бюджет повернеться в Кабінет міністрів на доопрацювання. Друге — цей Бюджетний кодекс передбачає перегляд макропрогнозу між першим і другим читанням. Цим буде займатись Міністерство розвитку економіки, яке подає його на Кабінет міністрів. Якщо макропрогноз буде переглянутий між двома читаннями, відповідно це змінить доходи, і ці зміни потягнуть за собою додаткові зміни, які ми будемо обговорювати з народними депутатами”, — розповіла Маркарова.

При цьому вона додала, що Мінфін при формуванні бюджету обмежений макропрогнозом, бюджетними надходженнями, а також планами по зменшенню дефіциту бюджету.

Нагадаємо, проект бюджету на 2020 рік буде змінений в ході обговорення між першим і другим читанням.

Міністр фінансів України Оксана Маркарова презентує проект Державного бюджету на 2020 рік у парламенті в п’ятницю, 20 вересня.

-1°C

Київ

Cloudy

  • 21 Nov 2018 0°C -3°C
  • 22 Nov 2018 -3°C -6°C
Banner 468 x 60 px