Log in
updated 12:39 PM EEST, Aug 13, 2020
Headlines:

Кабмін започаткував проект з монетизації “пакунку малюка”

  • Автор 
  • Опубліковано в Финанси

КИЇВ. 29 липня. УНН. Кабінет міністрів на засіданні у середу погодив старт пілотного проекту з монетизації одноразової допомоги “пакунок малюка”, передає кореспондент УНН.

“Метою проекту постанови є започаткування в Україні пілотного

проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка“ у 2020-2021 роках”, — сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна.

З її слів, цей проект розроблено за власної ініціативи міністерства соціальної політики України.

“Зазначеним проектом пропонується: перше — запровадити цільову грошову компенсаційну виплату замість натуральної допомоги „пакунок малюка“ у розмірі 5 тис. грн, друге — забезпечити відкриття громадянам, у яких народилась дитина, у комерційному банку Приватбанк рахунку із спеціальним режимом використання та видати їм спеціальну соціальну картку.

Третє — встановити, що батьки дитини можуть звернутись за компенсацією протягом 12 місяців з дати народження дитини та самостійно протягом року витратити кошти грошової компенсації, виключно для придбання дитині одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок, засобів гігієни для породіль. Четверте — залучити до реалізації пілотного проекту на договірних засадах заклади роздрібної торгівлі для продажу батькам визначених дитячих товарів та товарів для породіль за спеціальною соціальною карткою. І п’яте — забезпечити цільове використання коштів грошової компенсації шляхом відслідковування закладами торгівлі, що братимуть участь у реалізації проекту, продаж за спеціальною соціальною карткою тільки визначених товарів”, — повідомила Лазебна.

Проект було прийнято з доопрацюванням у триденний термін.

Раніше у Мінсоцполітики розповіли, коли розв’яжуть проблему з бебі-боксами ("пакунками малюка").

-1°C

Київ

Cloudy

  • 21 Nov 2018 0°C -3°C
  • 22 Nov 2018 -3°C -6°C
Banner 468 x 60 px