Log in
updated 3:25 PM EEST, Oct 11, 2019

У червні 2019 року волиняни сплатили до бюджетів рекордну суму податку на доходи фізичних осіб

  • Автор 
  • Опубліковано в Новини

Червневий внесок волинян до бюджетів усіх рівнів з легальних доходів – 409 мільйонів гривень ПДФО. А загалом з початку року в області сплачено 2 мільярди 31 мільйон гривень податку на

доходи фізичних осіб, - інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Це той позитив, який до власних здобутків може занести кожен, хто працює легально. Варто сказати слова особливої подяки волинським роботодавцям, котрі поважають закон і шанують своїх працівників. Завдяки соціально відповідальним платникам податків кожна друга гривня у бюджетних надходженнях – це податок на доходи фізичних осіб», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевнила керівник волинських фіскалів, понад півтора мільярда гривень зі сплаченого волинянами ПДФО протягом першого півріччя 2019 року надійшло до місцевих бюджетів, 517,7 мільйона гривень – до держбюджету.

«Як бачите, фінансування програм територіальних громад соціально-економічного спрямування безпосередньо залежить від податкової культури та дисципліни працедавців і активної громадянської позиції найманих працівників. А це означає, що лише легальне підприємництво з офіційними робочими місцями гарантує бюджетний успіх та розвиток територіальних громад. Просимо керівників органів місцевого самоврядування врахувати цей момент та обов’язково дбати про діяльність бізнесу у правовому полі», - підсумувала Світлана Савчук.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області

-1°C

Київ

Cloudy

  • 21 Nov 2018 0°C -3°C
  • 22 Nov 2018 -3°C -6°C
Banner 468 x 60 px