Log in
updated 9:32 AM EEST, Jun 2, 2020

У День вишиванки – національне вбрання замість офіційного дрес-коду

  • Автор 
  • Опубліковано в Новини

У День вишиванки всім розмаїттям технік та узорів української вишивки можна помилуватися у колективі волинських фіскалів - власноруч створене вбрання, придбане у професійних вишивальниць чи отримане у спадок, нагадує про

самобутність та унікальну історію гордого, незалежного та талановитого народу.

Зокрема, працівники Центру обслуговування платників Луцької ДПІ не втратили можливості замінити офіційний дрес-код на вишиті сорочки. Замість ділового вбрання українські вишиванки прикрашали працівників Головного управління ДФС у Волинській області.

Як стверджують експерти, не випадково вишиванка залишається одним з найбільш загадкових предметів для вивчення науковцями та митцями, надихаючи на створення сучасних досконалих та популярних образів.

У вишитому національному вбранні знайшли своє відображення споконвічні культурні традиції українського народу. Кожна майстриня-вишивальниця завжди розкаже, який духовний та практичний зміст несе символ та колір вишитого одягу, історія створення якого бере початок з прадавніх часів.

Популяризуючи національне вбрання у День вишиванки, українці в усіх куточках світу нагадують про загальнолюдські цінності та особливу цінність культурних традицій, що сформували українську націю.

Наша національна вишиванка, як прадавній атрибут духовно багатого і незалежного народу, й до сьогодні мовою орнаментів та кольорів повідомляє про існування особливої української спільноти.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області

Волинські митники долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки

ФОТОМАТЕРІАЛИ

-1°C

Київ

Cloudy

  • 21 Nov 2018 0°C -3°C
  • 22 Nov 2018 -3°C -6°C
Banner 468 x 60 px