Log in

Співробітниками податкової міліції Волині припинено діяльність незаконної АЗС

  • Автор 
  • Опубліковано в Новини

Оперативні співробітники податкової міліції Волині в рамках операції «Акциз-2019» викрили та припинили діяльність нелегальної автозаправної станції,- інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Відтак, правоохоронцями встановлено, що місцевий

житель, в одному з занедбаних нежитлових приміщень смт. Благодатне Іваничівського району організував діяльність, пов’язану з реалізацією паливно - мастильних матеріалів з порушенням вимог чинного законодавства.

В результаті проведених заходів виявлено та вилучено з незаконного обігу 4500 літрів дизельного пального та 3480 літрів бензину А-92. Крім того, вилучено обладнання, зокрема паливно-роздавальний модуль та 18 єврокубів, в яких зберігалися ПММ. Орієнтовна вартість вилучених товарно - матеріальних цінностей становить 300 тисяч гривень.

Стосовно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

ГУ ДФС у Волинській області вкотре звертається до усіх громадян з проханням негайно повідомляти про будь які виявлені факти, що вказують на незаконну реалізацію паливно - мастильних матеріалів на номером: (0332) 777-102.

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області

-1°C

Київ

Cloudy

  • 21 Nov 2018 0°C -3°C
  • 22 Nov 2018 -3°C -6°C
Banner 468 x 60 px