Log in
updated 12:39 PM EEST, Aug 13, 2020
Headlines:

Після ротації із зони проведення Операції Об’єднаних сил повернувся співробітник податкової міліції Волині

  • Автор 
  • Опубліковано в Новини

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Не залишилися осторонь і працівники податкової міліції Волині. На даний час

у складі добровольців спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом» троє наших колег спільно з співробітниками інших правоохоронних органів, здійснюють контроль за переміщенням осіб, протидіють незаконному перевезенню товарів через лінію розмежування між Україною та тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях, а також протидіють тероризму, захищають суверенітет України.

Нещодавно відбулася чергова ротація співробітників, які проходили службу у складі Операції Об’єднаних сил. Відтак на Волинь з зони проведення ООС повернувся співробітник, який ніс службу у складі спеціального підрозділу ДФС «Фантом». З нагоди успішного завершення виконання завдань із захисту економічних інтересів держави колегу вітали в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Руслан Байкевич та весь особовий склад підрозділів податкової міліції Волині.

«Внесок співробітників податкової міліції області у справу захисту економічних інтересів держави вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей - вагомий і важливий. Майже всі представники нашого колективу успішно пройшли службу у бойовій обстановці на контрольних пунктах в’їзду-виїзду та на всій лінії розмежування на Сході країни. Завдання з протидії нелегальним потокам товарів, вантажів та транспортних засобів волиняни – представники спецпідрозділу ДФС завжди виконували на високому професійному рівні», - наголосив в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Руслан Байкевич.

Головне управління ДФС у Волинській області

-1°C

Київ

Cloudy

  • 21 Nov 2018 0°C -3°C
  • 22 Nov 2018 -3°C -6°C
Banner 468 x 60 px