Log in
updated 9:32 AM EEST, Jun 2, 2020

Право на державну службу

  • Автор 
  • Опубліковано в Новини

Головне управління ДФС у Волинській області є територіальним органом Державної фіскальної служби України, забезпечує реалізацію державної податкової політики та політики у сфері державної митної справи, державної політики у сфері боротьби

з правопорушеннями під час застосування податкового, митного законодавства на території Волинської області.

Вступ на державну службу, в тому числі до Головного управління ДФС у Волинській області, здійснюється шляхом призначення громадянина України на посаду державної служби за результатами конкурсу.

Вся інформація про проведення конкурсів (вакантні посади, кваліфікаційні вимоги до посад, дата та час проведення конкурсів, перелік документів для подання конкурсній комісії) оприлюднюється на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства з питань державної служби та на офіційному суб-сайті Головного управління ДФС у Волинській області.

Також з питань участі в конкурсі на зайняття вакантних посад державної служби можна звернутись до управління по роботі з персоналом Головного управління ДФС у Волинській області (м. Луцьк, Київський майдан, 4, каб. №303, контактний телефон 777112).

Кваліфікаційні вимоги до осіб, які бажають зайняти вакантні посади:

- категорії «В»: вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра фінансово-економічного або юридичного спрямування без вимог до досвіду роботи.

- категорії «Б»: вища освіта фінансово-економічного спрямування не нижче магістра, досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

У державних органах з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби передбачено здійснення стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби.

Головне управління ДФС у Волинській області також запрошує молодих та вмотивованих спеціалістів до стажування з метою подальшого залучення до роботи на державній службі, ознайомлення їх зі специфікою діяльності державної фіскальної служби України та набуття практичного досвіду роботи на державній службі.

Порядок стажування таких осіб в апараті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0441-18.

Головне управління ДФС у Волинській області

-1°C

Київ

Cloudy

  • 21 Nov 2018 0°C -3°C
  • 22 Nov 2018 -3°C -6°C
Banner 468 x 60 px