Log in
updated 12:39 PM EEST, Aug 13, 2020
Headlines:

На Волині правоохоронці припинили спробу розповсюдження підакцизу сумнівного походження

  • Автор 
  • Опубліковано в Новини

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Волинській області у взаємодії з працівниками Ковельського ВП ГУ НП у Волинській області під процесуальним керівництвом Ковельської місцевої прокуратури припинено факт незаконного транспортування

підакцизу сумнівного походження на території міста Ковеля”, - інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Так, в ході реалізації наявної оперативної інформації щодо можливого незаконного транспортування тютюнових та лікеро-горілчаних виробів фіскалами спільно з працівниками Ковельського ВП ГУ НП у Волинській області зупинено транспортний засіб у місті Ковель. В ході проведення огляду транспортного засобу виявлено 600 літрів горілчаної продукції, яка містила марки акцизного податку з явними ознаками підробки, та 42 блоки тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка виробництва Республіки Білорусь. За результатами даного заходу виявлений підакциз орієнтовною вартістю 170 тис. грн. вилучено. Крім того, вилучено транспортний засіб, яким незаконно транспортувалася тютюнові та лікеро-горілчані вироби.

На даний час тривають триває досудове розслідування, вирішується питання про накладення арешту на вилучені товаро-матеріальні цінності.

ГУ ДФС у Волинській області

-1°C

Київ

Cloudy

  • 21 Nov 2018 0°C -3°C
  • 22 Nov 2018 -3°C -6°C
Banner 468 x 60 px