Log in

На Волині до держбюджету сплачено понад півмільярда гривень ПДВ

  • Автор 
  • Опубліковано в Новини

У структурі надходжень податків до державної скарбниці бюджетоформуючим залишається податок на додану вартість, - інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, за

підсумками січня-квітня 2019 року суб’єкти господарювання Волині спрямували до держбюджету 514,2 мільйона гривень податку на додану вартість. Ця сума на 32,2 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

«Позитивна динаміка збору ПДВ - стабільна з початку року. Окрім чинників економічного характеру, як-то позитивні тенденції соціально-економічного розвитку, саме ефективний податковий супровід платників ПДВ сприяє мобілізації вагомих надходжень. Технологічні рішення та алгоритми роботи з платниками ПДВ передбачають винятково електронний формат спілкування фіскалів з господарюючими суб’єктами. Це означає, що суб’єктивний чинник та корупційну складову виключено повністю», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Водночас керівник волинських фіскалів підкреслила, що органи ДФС налагодили постійний діалог з представниками соціально відповідального бізнесу. А протидія спробам окремих платників в будь-який спосіб мінімізувати сплату податків має належне інформаційно-аналітичне забезпечення.

Наразі 44 відсотки від усіх сплачених до держбюджету податків на Волині забезпечили платники податку на додану вартість.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області

-1°C

Київ

Cloudy

  • 21 Nov 2018 0°C -3°C
  • 22 Nov 2018 -3°C -6°C
Banner 468 x 60 px