Log in

На Волині в ході операції «Щит» викрито протиправну схему ввезення товарів в Україну

  • Автор 
  • Опубліковано в Новини

Днями на підставі ухвали Луцького міськрайонного суду співробітники податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури провели заходи, за наслідками яких в одному з прикордонних районів Волинської області виявлено місця накопичення

та реалізації високоліквідних товарів, а саме побутової техніки відомих європейських брендів, - інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Ці товари були ввезені на територію України з приховуванням від митного контролю через пункти пропуску Волинської та Галицької митниць Державної митної служби України, а також з використанням так званої схеми «піджаки», шляхом подрібнення партії товарів (50 кг, 500 Євро на одну особу). В подальшому вказану техніку ділки реалізовували замовникам за готівкові кошти, в тому числі через мережу Інтернет без сплати будь-яких обов'язкових платежів.

В ході проведення слідчих дій у Ратнівському районі обстежено складське та торгове приміщення, де виявлено та вилучено величезний асортимент контрабандних товарів, який користується попитом на внутрішньому ринку України. За попередніми оцінками вартість вилучених товарів становить понад 1 мільйон гривень.

На даний час тривають заходи щодо визначення фактичної вартості незаконно ввезених на територію України товарів, завданих державі збитків та кола осіб причетних до даної протиправної схеми.

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області

-1°C

Київ

Cloudy

  • 21 Nov 2018 0°C -3°C
  • 22 Nov 2018 -3°C -6°C
Banner 468 x 60 px