Logo
Версія для друку

За організацію діяльності підпільного алкоцеху волинянин постане перед судом

Днями слідчим управлінням фінансових розслідувань в рамках операції "Акциз-2020" під процесуальним керівництвом прокуратури області завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільного цеху

в місті Луцьку, - інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

В ході слідства встановлено, що місцевий житель впродовж жовтня 2019 року по березень 2020 року організував діяльність підпільного цеху з виготовлення контрафактного алкоголю за місцем свого проживання. Готовий фальсифікат лучанин реалізовував за попередньою домовленістю своїм довіреним клієнтам.

Під час проведення санкціонованого огляду за адресою діяльності підпільного цеху податківці вилучили спирт невідомого походження, з якого виготовлявся фальсифікований алкоголь, готову алкогольну продукцію, а також обладнання, яке використовувалось для виготовлення оковитої.

За результатами досудового розслідування вказаному громадянину оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1,2 ст. 204 Кримінального кодексу України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Обвинувальний акт скеровано до суду для подальшого розгляду та прийняття відповідного рішення.

Відповідальність за вчинені кримінальні правопорушення передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення.

За матеріалами оперативного управління

ГУ ДФС у Волинській області

Template Design © Joomla Templates by GavickPro. All Rights Reserved.